Wczytuję dane...

Damskie

Wierność państwu, przywiązanie do tradycji i duma narodowa to ideały, które staramy się zaszczepiać w młodych pokoleniach. Nasze koszulki patriotyczne damskie to produkt dla odważnych kobiet i dziewczyn, które na co dzień chciałyby świadczyć o swoim przywiązaniu do Ojczyzny.

Odzież wykonana została z bawełny lub poliestru o wysokiej gramaturze. Koszulki nie prześwitują i zachowują swoje pierwotne właściwości nawet po wielokrotnym praniu. Na śnieżnobiałej tkaninie doskonale widać napisy i grafiki, które umieszczone zostały z tyłu lub z przodu. Każdy T-shirt zdobi ponadto dyskretne logo PROPATRIA. Stawiamy na uniwersalność i docieranie do szerokiej grupy odbiorczyń, stąd minimalistyczny design i rozległa rozmiarówka (od XS do 3XL).

Nasze T-shirty patriotyczne damskie są luźne i nie krępują ruchów, dlatego wspaniale sprawdzą się na turystyczne wycieczki po polskich górach. Uświetnią także większe okazje: manifestacje, listopadowy Marsz Niepodległości czy obchody rocznicy Powstania Warszawskiego.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów