Wczytuję dane...

T-shirty

Kolejny sklep z odzieżą patriotyczną, któremu zależy wyłącznie na zysku? Jeśli właśnie tego szukasz, to Propatria nie jest miejscem dla Ciebie. Zanim wyjdziesz przekonaj się, o co naprawdę chodzi w noszeniu ubrań z wizerunkiem Orła Białego lub symbolem Polski Walczącej. Chcemy, abyś wiedział, że tutaj chodzi o coś więcej: tworzymy markę, która poprzez swoją ofertę mówi głośno i dumnie o przywiązaniu do narodu oraz szacunku do walecznej historii naszych przodków. Wierzymy, że czynimy to skutecznie i w sposób nieskomplikowany. Proponujemy koszulki patriotyczne damskie oraz męskie z minimalistycznymi nadrukami. To odzież dla niepokornych oraz tych, którym na sercu leżą sprawy Polski: zarówno przeszłe, jak i aktualne.

T-shirty patriotyczne dla kobiet i mężczyzn

Zdrowy nacjonalizm - właśnie to chcemy promować za sprawą naszych T-shirtów. Koszulki patriotyczne dla kobiet i mężczyzn projektujemy z zaangażowaniem oraz troską o najmniejszy szczegół. Zależy nam na tym, aby nadruki prezentowały znane symbole w odświeżonej wersji. Sięgamy po Orła, Wilka, Polskę Walczącą, ale także powszechnie znane hasła, takie jak “Bóg, Honor, Ojczyzna”. Tym samym chcemy pokazać, jak może wyglądać dziś nowoczesny patriotyzm. Przemawiamy głosem starszych pokoleń: niepokornie i stanowczo, ale zarazem zgodnie ze zdrowym rozsądkiem.

Proponowane przez nas T-shirty projektujemy w pełni samodzielnie. Większość nadruków na koszulkach jest minimalistyczna i bliska znanej powszechnie symbolice narodowej. Czasem chcemy jednak przekazać coś dosadniej, głośniej, wyraźniej. Tak, aby podkreślić, że podchodzimy do polskich spraw na poważnie. Dlatego w naszej ofercie nie brakuje też T-shirtów, których hasła czy wzory wielu może uznać za kontrowersyjne. Jesteśmy jednak zdania, że niektórych stwierdzeń nie należy ugładzać: są one zgodne z naszymi wartościami i tym, co chcą przekazywać osoby zainteresowane naszą ofertą.

Koszulki patriotyczne z nadrukiem – postaw na Propatrię!

Ubrania sygnowane naszą marką zostały wyprodukowane z miękkiej, przyjemnej w dotyku bawełny - to wysokiej klasy materiał, który świetnie znosi upływający czas. Dzięki starannemu wykonaniu w towarzystwie jednej z naszych damskich lub męskich koszulek patriotycznych z nadrukiem spędzisz mnóstwo fantastycznych chwil. Sięgaj po nasze T-shirty, gdy pragniesz czuć się swobodnie przez cały dzień, ale także wtedy, gdy zechcesz przekazać innym coś bardzo istotnego: a mianowicie to, że jesteś dumny z bycia Polakiem. Wybieraj spośród wielu rozmiarów - od XS do XXL.

Koszulki z nadrukiem naszej marki są wyjątkowe z jeszcze jednego powodu: to produkty w pełni wykonane w Polsce. Robiąc zakupy w naszym sklepie masz pewność, że sięgasz po ubrania z tutejszych szwalni. Tym samym wspierasz polską firmę i pozytywnie nakręcasz krajową gospodarkę. Nie szukaj więc dłużej i postaw na Propatię. To miejsce idealne do tego, aby zaopatrzyć się w wygodny w noszeniu, trwały i jednocześnie oryginalny T-shirt z narodowym nadrukiem, przeznaczony dla mężczyzn i kobiet!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów