Wczytuję dane...

Odzież patriotyczna

Nieistotne, ile masz lat, czy jesteś kobietą czy mężczyzną oraz czym zajmujesz się na co dzień. Ważne jest to, że w prosty sposób przekazujesz innym przywiązanie do kraju, w którym się urodziłeś i wychowałeś; który daje Ci na co dzień to, co najważniejsze: wolność.

Nasze ubrania patriotyczne są dowodem na to, że o przeszłości można mówić w sposób przekonujący i zarazem nienachalny. To odzież zaprojektowana zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn: koszulki oraz bluzy wyprodukowane zostały z wysokiej jakości bawełny, która świetnie znosi upływający czas, a także takie zabiegi pielęgnacyjne, jak pranie, suszenie i prasowanie. Znajdziesz tu odzież z polskimi barwami narodowymi świetnie kontrastującymi z ciemnym tłem, wysokiej jakości nadruki na ubraniach w formie napisów wyrażających to, co myślisz oraz inne rodzime symbole naszego projektu wykonane z dbałością o najmniejszy szczegół.

Patriotyzm na koszulce – chwilowa moda czy coś więcej?

Ubrania patriotyczne dla kobiet i mężczyzn to coś więcej niż hasło odziane w narodowe barwy. Naszym zdaniem powinny nie tylko dobrze wyglądać, ale także godnie reprezentować nową twarz polskiego patriotyzmu: świeżą, świadomą, nowoczesną i odważną.

Jesteśmy zwolennikami zdrowego, dobrze pojmowanego nacjonalizmu. Nie chcemy powtarzać utartych sloganów. Projektowane przez nas ubrania przemawiają głosem pokoleń - zarówno tych starszych, a zatem doświadczonych i pamiętających, jak wymagająca potrafiła być przeszłość. Ale także tych młodszych, nie do końca zdających sobie sprawę, skąd wynika tak duże przywiązanie Polaków do tego, co dawne i chwalebne. Sprawiamy, że rozumieją więcej i bardziej, właśnie za sprawą odzieży patriotycznej.

Nie bez przyczyny na koszulkach czy bluzach widnieją tak dobrze znane wizerunki Orła Białego, Polski Walczącej czy Wilka - oznak siły, niezależności, a przede wszystkim niezłomności w dążeniu do celu. Projektujemy autorskie wzory na ubraniach. Korzystamy przy tym z już istniejących motywów nawiązujących do polskiej historii pełnej walecznego poświęcenia dla życia przyszłych pokoleń - czyli nas. Dzięki temu odzież patriotyczna damska i męska jest dowodem na to, że szanujemy polską przeszłość, a zwłaszcza jej niezłomnych twórców, których niestety jest wśród nas coraz mniej.

Ubrania od polskiego projektanta

Przemawiaj głosem pokoleń poprzez minimalistyczny wzór bądź słowo, które swoją mocą potrafią zjednywać sobie innych. Postaw na odzież patriotyczną w 100% wyprodukowaną w kraju i zaprojektowaną przez Tomasza Trebendę: twórcę marki i jednocześnie człowieka, który pochyla się nad każdym symbolem z osobna. Wszystko po to, aby stworzyć ubrania dla kobiet i mężczyzn ceniących nie tylko styl, trwałość i wygodę, ale także możliwość wyrażania siebie w każdy możliwy sposób.

Postaw na odzież polskiej produkcji zaprojektowaną z zaangażowaniem, wykonaną z dbałością o najmniejszy detal, idealną do noszenia na co dzień. Połącz przyjemne z pożytecznym!

Sortuj według:
Wyświetl po produktów